Seksuologia społeczna

Lechosław GapikMaria Gołaszewska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
1984-01-01
1974-01-01
Wydawnictwo Naukowe PWN
seksuologia seks
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
1984-01-01
seksuologia seks

"Seksuologia społeczna" jest poświęcona tym problemom seksuologii, które mają zasadnicze znaczenie dla zachowania się człowieka w społeczeństwie. Czytelnik znajdzie w niej , oprócz problematyki psychofizjologicznej i medycznej, omówienie zagadnień z zakresu psychologii, socjologii, antropologii filozoficznej, pedagogiki i prawa, związanych z seksualną sferą życia człowieka....

Książkę czytałam ze świadomością, że informacje w niej zawarte są w większości przestarzałe, że dzisiaj wiemy już zdecydowanie więcej o życiu seksualnym człowieka. Jednak podobał mi się punkt widzenie autorów, myślałam, że będzie bardziej konserwatywny,a tu miłe zaskoczenie :)

• Seksuologia
  • Erotyzm/ Seksualność
  • Antropologia etnologia
  • Domowa biblioteczka
  • NASZ KSIĘGOZBIÓR DOMOWY
  • Psychologia
  • Polskie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Seksuologia społeczna