Po prostu Lectio divina na niedziele i święta. Rok B

Salwator
2014-01-01
2014-01-01
religia wiara teologia

Nie potrzeba poświęcać czasu na zbędne opowiadania o czym jest ta książka, ponieważ tytuł zdradza całą jej treść, to "Po prostu lectio divina".

Ta publikacja może pełnić rolę narzędzia pomocniczego do medytacji i modlitwy.
Książka zawiera fragmenty z Pisma Świętego, na każdą niedzielę. Każda refleksja nad fragmentem Pisma Świętego jest podzielona na cztery części...

Dodaj cytat z książki Po prostu Lectio divina na niedziele i święta. Rok B