Kobiety, rozwój, obywatelstwo w Haszymidzkim Królestwie Jordanii

Okładka książki Kobiety, rozwój, obywatelstwo w Haszymidzkim Królestwie Jordanii
Beata Kowalska Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
2013-01-01
2013-01-01
islam kobiety gender bliski wschód Jordania

Okładka książki Kalejdoskop genderowy Beata Kowalska, Krystyna Slany, Magdalena Ślusarczyk
Ocena 9,0
Kalejdoskop ge... Beata Kowalska, Kry...
Okładka książki Gender. Kobieta w kulturze i społeczeństwie Joanna Bator, Anna Bielecka, Katarzyna Czerwonogóra, Le Thu Huong, Le Thu Huong, Katarzyna Jarecka-Stępień, Ben Koschalka, Beata Kowalska, Anamika Kumar, Maciej Kurcz, Julie Land, Agata Młodawska, Vladimir Osipov, Joanna Regulska, Ben Swidler, Anna Szwed, Marta Warat, Katarzyna Wojnicka, Katarzyna Zielińska
Ocena 7,3
Gender. Kobiet... Joanna Bator, Anna ...