rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Stowarzyszenie wędrujących dżinsów

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Pierwsza kawa o poranku Pierwsza kawa o poranku  Czarna kawa Czarna kawa Proszę o okładkę z chudym psem.
15 godz. temu
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
Pan Samochodzik, Tomek Wilmowski i Borejkowie. Powieści młodzieżowe sprzed paru(dziesięciu) lat
Ciężko w to uwierzyć, ale kiedyś byłem dzieckiem. I było w naszym domu cale mnóstwo książek, nie mam zupełnie pojęcia dlaczego?! Może dlatego, ze nie było TV, w szkole uczyli czytać, nie było video, gier i tych jakiś twarzoksiazek, pogwizdywań i innych diabłów i demonów. Szklarski sąsiadował z Sienkiewiczem, Bahdaj kolegował sie z Vernem, Niziurski trzymał sztame z Twainem...
1 rok temu
promocje w wydawnictwach, księgarniach itp.
https://weneedya.pl/sklep/kategoria/fantastyka/ Ostatni dzień promocji w WeeNeedYA -50% na wszystkie książki ( również nowości) ze względu na targi książki ;)
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
6 lata temu
Książki dla nastolatek
Polecam książki Johna Greena i Zostań, jeśli kochasz + Wróć, jeśli pamiętasz (komplet) oraz Złodziejka książek
7 lata temu
Pokazuje 6 z 9