Maski

Joanna Podemska Wydawnictwo: Ebooks Designer nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2014-05-05
2014-03-19
Ebooks Designer
Socjologia psychologia problemy społeczne alkocholizm rodziny z problemem alkochoilizmu
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2014-05-05

Cudowna, terapeutyczna książka - warta przeczytania!

wspaniała książka świetnej Autorki z mnóstwem wspaniałych myśli na każdy dzień intrygująca opowwieść o Marcie, ksiązka dla osób nie tylko mających za sobą Dzieciństwo alkocholowe ale szukających właściwą drogę życiu.

Dodaj cytat z książki Maski