Szukając marzeń

Okładka książki Szukając marzeń
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Sullivan's woman. Treasures lost, treasures found
Harlequin
2014-06-04
2014-06-04
Katarzyna Ciążyńska, Krzysztof Borkowski
artysta romans marzenia miłość skarb poszukiwania wyspa namiętność

Bardzo słaba pozycja w dorobku autorki. Ale czego się spodziewać po pierwszych książkach Roberts. Przypominam, że pierwsze amerykańskie wydanie tej książki pochodzi z 1984 (mnie jeszcze na świecie nie było). Jednak dla fanów autorki pozycja obowiązkowa.

Przeczytałam tylko pierwszą część. Nie ma zbyt dużo akcji, praktycznie książka ma jeden dominujący wątek. Bardzo dużo w niej emocji, miłości, pożądania, złości. Zakończenie było przewidywalne.

"Szukając marzeń "to kolejna książka zawierająca dwa opowiadania o miłości z początków kariery Nory Roberts.

"Dowód miłości "to historia Cassidy St. John pięknej i obdarzonej oryginalna uroda dziewczyny,która marzy o karierze pisarki . Spotyka ona sławnego artyste Collina Sullivana,który oczarowany uroda kobiety proponuje jej prace modelki do jego nowego obrazu. ...

Książka, którą bardzo dobrze się czyta, jest 'lekka', idealna na wieczór z herbatą w ręce. Polecam :)

Pierwsza część- przewidywalne dno totalne. Druga już nieco lepsza, bo jest w niej jakaś akcja. To najgorsza książka Norki, a przeczytałam ich mnóstwo, z jaką do tej pory miałam do czynienia. Czytać należy będąc w chorobie strasznej lub po pijaku.

Dwie skrajnie różne opowieści opowiadające walkę z uczuciem i o uczucie. Miłość czasem nie wystarcza by zmienić myślenie oraz zakopać różnice, które dzielą kochanków. Łatwo się czyta, swobodna akcja bez większych spektakularnych zwrotów. Wszystko kończy się dobrze jak to w takich książkach. Książka dobra na poczytanie tak o bez większego skupienia i myślenia. Na relaks może...

Łatwo się ją czyta i jest ciekawa, tylko.. Ta pierwsza część taka banalna i zbyt ubarwiona. Dziewczynie się wszystko udaje, jest tak, jak ona chce..
Druga część moim zdaniem jest dużo lepsza. Bo nie jesteśmy do końca pewni, co będzie.
Polecam, bo lekko i szybko można ją przeczytać i się trochę oderwać.

• Nora Roberts
  • 2015
  • Przeczytam na samym końcu
  • Moon+
  • Moi mali książęta :)
  • Nora Roberts- do przeczytania
  • Biblioteczka mojej mamy

Dodaj cytat z książki Szukając marzeń