Szukając marzeń

Sullivan's woman. Treasures lost, treasures found
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Ciążyńska, Krzysztof Borkowski
artysta romans marzenia miłość skarb poszukiwania wyspa namiętność

"Szukając marzeń "to kolejna książka zawierająca dwa opowiadania o miłości z początków kariery Nory Roberts.

"Dowód miłości "to historia Cassidy St. John pięknej i obdarzonej oryginalna uroda dziewczyny,która marzy o karierze pisarki . Spotyka ona sławnego artyste Collina Sullivana,który oczarowany uroda kobiety proponuje jej prace modelki do jego nowego obrazu. ...

Książka, którą bardzo dobrze się czyta, jest 'lekka', idealna na wieczór z herbatą w ręce. Polecam :)

2000

Pierwsza część- przewidywalne dno totalne. Druga już nieco lepsza, bo jest w niej jakaś akcja. To najgorsza książka Norki, a przeczytałam ich mnóstwo, z jaką do tej pory miałam do czynienia. Czytać należy będąc w chorobie strasznej lub po pijaku.

Dwie skrajnie różne opowieści opowiadające walkę z uczuciem i o uczucie. Miłość czasem nie wystarcza by zmienić myślenie oraz zakopać różnice, które dzielą kochanków. Łatwo się czyta, swobodna akcja bez większych spektakularnych zwrotów. Wszystko kończy się dobrze jak to w takich książkach. Książka dobra na poczytanie tak o bez większego skupienia i myślenia. Na relaks może...

Łatwo się ją czyta i jest ciekawa, tylko.. Ta pierwsza część taka banalna i zbyt ubarwiona. Dziewczynie się wszystko udaje, jest tak, jak ona chce..
Druga część moim zdaniem jest dużo lepsza. Bo nie jesteśmy do końca pewni, co będzie.
Polecam, bo lekko i szybko można ją przeczytać i się trochę oderwać.

• Nora Roberts
  • 2015
  • Chcę w prezencie
  • Przeczytam na samym końcu
  • Moon+
  • Moi mali książęta :)
  • Nora Roberts- do przeczytania
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Szukając marzeń