Mój tata jest olbrzymem

Paweł Wakuła Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura literatura dziecięca
Wydawnictwo Literatura
literatura dziecięca
2014-05-06

Bardzo fajna książka. Dowcipna.

Genialna. Całą rodzina zaśmiewaliśmy się do łez. Synek poszukuje u swojego taty "olbrzymowych" cech. Mamy wszyscy niezły ubaw.

Dzisiaj mam dla Was kolejną niezwykle wesołą książeczkę pełną zabawnych sytuacji z życia pewnego chłopca i jego ukochanego taty, którego pomysły momentami są tak rozbrajające, że podczas czytania nie raz wybuchnęliśmy z synkiem śmiechem :)

Misiek to chłopiec, który nader wszystko uwielbia swojego tatę. Jest on dla niego autorytetem, bohaterem, najmądrzejszą osobą na...

"Bo musicie wiedzieć, że ja mam strasznie fajnego tatę!" - tak 9-letni Misiek rozpoczyna swoją opowieść. Poznamy w niej perypetie rodziny chłopca, a przede wszystkim jego męskiej części. Bo "Mój tata jest olbrzymem" opowiada głównie o mężczyznach. Tych młodszych i tych nieco starszych.

Tytułowy tata-olbrzym to typowy przedstawiciel płci męskiej. Kiedy tylko żona znika z...

• Dla dzieci i młodzieży
  • Literatura
  • Egzemplarze recenzyjne
  • Przeczytane moim dzieciom
  • Ola
  • Półeczka dla dzieci
  • Chcę przeczytać BŚ

Dodaj cytat z książki Mój tata jest olbrzymem