Led Zeppelin. Teksty/Przekłady

1997-01-01
1997-01-01
Zofia Denkowska, Mariola Łapka
Led Zeppelin teksty poezja

Takich tłumaczeń tekstów piosenek się już chyba nie wydaje. Aż ciężko pomyśleć, że zeby sprawdzić, co się dzieje w drugiej zwrotce słuchanej piosenki, trzeba byłoby pójść do biblioteki i szukać książeczki z tłumaczeniem ;)

Takie przygody nas omijają, jednak jeżeli ktoś szuka pięknego, poetckiego tłumaczenia tekstów piosenek Led Zeppelin to ta publikacja jest godna...

• Muzycznie
  • Must Have