Led Zeppelin. Teksty/Przekłady

1997-01-01
1997-01-01
Zofia Denkowska, Mariola Łapka
Led Zeppelin teksty poezja

Takich tłumaczeń tekstów piosenek się już chyba nie wydaje. Aż ciężko pomyśleć, że zeby sprawdzić, co się dzieje w drugiej zwrotce słuchanej piosenki, trzeba byłoby pójść do biblioteki i szukać książeczki z tłumaczeniem ;)

Takie przygody nas omijają, jednak jeżeli ktoś szuka pięknego, poetckiego tłumaczenia tekstów piosenek Led Zeppelin to ta publikacja jest godna polecenia. Piękne przekłady, nieprzesadzone, ze smakiem. Minusem literówki, które jednak nie psują obrazu całości i sensu. Z perspektywy 2017 roku i dziecka internetu odejmuję gwiazdki za użyteczność i wydanie (biblioteczne pożgnało się z oryginalną okładką krótko po nabyciu egzemplarza). Ale polecam fanom LZ na wolne popołudnie. Ode mnie Całe Mnóstwo Miłości :D

• Muzycznie
  • Must Have