O procesorach i procesach myślowych. Elementy kognitywistyki

Okładka książki O procesorach i procesach myślowych. Elementy kognitywistyki
Max Urchs Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika filozofia, etyka
filozofia, etyka
brak tytułu oryginału, zbiór tekstów
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
2009-01-01
2009-01-01
Anita Pacholik-Żuromska
Filozofia teoria poznania filozofia umysłu umysł myślenie nauka kognitywistyka nauki kognitywne uczenie się pamięć mózg neurobiologia neuropsychologia neurofilozofia sztuczna inteligencja

Okładka książki Elementy filozofii i metodologii nauk ekonomicznych. Perspektywa kryzysowa Stanisław Flejterski, Max Urchs
Ocena 0,0
Elementy filoz... Stanisław Flejtersk...

Dobry wstęp do kognitywistyki, aczkolwiek osoby, które miały już styczność z AI, filozofią umysłu, podstawami neurobiologii niewiele nowych rzeczy się dowiedzą (oczywiście nie traktuję tego jako minus książki, a tylko informuję, jakie informacje podręcznik zawiera).

Genialny podręcznik akademicki, który poważnie podchodzi do kwestii kognitywistyki, inteligencji, jej odmian, kwestii transhumanizmu.

Polecam szczerze, przeczytałem rok temu i nadal trzyma.

• Kognitywistyka
  • Studia
  • BUŁ
  • Chcę w prezencie
  • Nauka
  • Mózg, kognitywistyka
  • Filozofia
  • Do przeczytania (neuronauki)

Dodaj cytat z książki O procesorach i procesach myślowych. Elementy kognitywistyki