Savage Garden tom 4

2015-04-30
Data 1. wydania:
2010-04-15
Gu Dae-shik
dramat historyczna romans shoujo manhwa

Okładka książki Przyjaciółki Kazune Kawahara, Aiji Yamakawa
Ocena 6,9
Przyjaciółki Kazune Kawahara, Ai...
Okładka książki Biały jak śnieg 1 Gui Zi, Tu Zi
Ocena 6,0
Biały jak śnieg 1 Gui Zi, Tu Zi

Na półkach: , , , , , , , ,

Najsłabszy tom jaki się ukazał.Gabriela zrobiła straszne głupstwo.A była taka ostrożna wcześniej...Z nowych postaci spodobał mi się tylko Will.

Dodaj cytat z książki Savage Garden tom 4