Róża i nagroda specjalna

Okładka książki Róża i nagroda specjalna
Darcey Bussell Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Przygody Róży Seria: Magiczne Baletki literatura dziecięca
literatura dziecięca
Przygody Róży
Magiczne Baletki
Hachette Polska
2010-01-01
2010-01-01
Michał Zacharzewski

Róża dostała się na przesłuchanie do Królewskiej Szkoły Baletowej. Jednak nie wie, czy może zostawić mamę samą w domu, gdyż szkoła jest z internatem.
Do tego baletki znów przenoszą ją do magicznej krainy, gdzie Róża i Orzeszek muszą znaleźć berło Neptuna, które ktoś ukradł.
Czy faktycznie zrobił to jego kuzyn?
A może skrzat?
Czy jeszcze ktoś inny?
Świetna część ! Jak i...

• Maczałem palce
  • 2016
  • Czytane za dzieciaka
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Róża i nagroda specjalna