Dyskusje o książce Oficer i szpieg

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
19 godz. temu
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
stosiki na maj 2022
Trzy urodzinowe prezenty:  Star Wars Wielka Republika: Pośród Cieni Star Wars Wielka Republika: Pośród Cieni  Kot w Tokio Kot w Tokio  Rebeka Rebeka
Czytamy w weekend
"Mentalista" znakomita,genialna książka czyta się świetnie  😊pozdrawiam serdecznie,życzę  przyjemnego zaczytanego weekendu z dobrymi książkami i dużo zdrówka 😉
Czytamy w weekend
W ten weekend czytałam  Bona. Zmierzch Jagiellonów Bona. Zmierzch Jagiellonów. Zakończyłam "Dziewczyny od szyfrów" Historia Polski nigdy mi się nie znudzi. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
4 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Pokazuje 6 z 14