Gruby i inni

1985-01-01
1985-01-01
24 min.
bliźniacy zakichaniec biedronka harcerze

Napisana ładną polszczyzną opowieść o młodych harcerzach w (świeżo) powojennej Polsce. O Bogu było niewiele, za to Honor i Ojczyzna pojawiały się często.
Przyjemnie się czytało.
Jakież to odmienne od dzisiejszego badziewia.

Książkę czytałem bardzo dawno, pewnie ponad 25 lat temu, ale nadal o niej pamiętam. Jako, że byłem harcerzem to była mi bliska.

• Literatura młodzieżowa

Dodaj cytat z książki Gruby i inni