W kolorze Ukochanego - Mira Bai

poezja duchowość indie kryszna bhakti miłość ezoteryka
poezja
Sylwia Kuran
poezja duchowość indie kryszna bhakti miłość ezoteryka

I wreszcie doczekaliśmy się poezji Mira Bai także w języku polskim! To książka, koło której nie da się przejść obojętnie. Poezja Mira Bai jest nasycona barwami intensywnych uczuć, żarem miłości do Boga, ekstatycznym uniesieniem i niezwykłą bliskością Tego, którego nazywała swym Boskim Ukochanym. Porusza do głębi i na długo pozostaje w pamięci. Pełen barw i duchowości świat...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki W kolorze Ukochanego - Mira Bai