Dziedzictwo

Helena Mniszkówna Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Literatura polskiego romansu: Helena Mniszkówna (tom 4) literatura obyczajowa, romans
2013-01-01
1991-01-01
Edipresse
Literatura polskiego romansu: Helena Mniszkówna (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
2013-01-01

Treść całkiem okej. Zupełnie inne czasy niż obecnie, zupełnie inna też literatura, więc oceniać jakości nawet nie będę. Jeśli ktoś umie zawiesić na chwilę potrzebę stuprocentowego realizmu, a do tego lubi lekkie wątki paranormalne, to będzie się dobrze bawić.

Natomiast wydawca powinien dostać -10 gwiazdek za jakość tej książki. Tekst najwyraźniej zeskanowany na chybcika z...

Całkiem dobra proza, romans jak to u Mniszkówny. Postaci są trochę nierzeczywiste, bo tylko czarne albo tylko białe. A w życiu - wiadomo - wszyscy mamy trochę wad i zalet. Ale powieść czyta się szybko, przyjemnie, z zaciekawieniem. Kto lubi atmosferę początku XX wieku i jest w nastroju na romanse - polubi tę powieść.
Autorka zrobiła co mogła, ale wydawca położył wszystko......

• Literatura polska
  • A3.2 powieść obyczajowa i kobieca- n
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam
  • Szkoda czasu
  • Obyczajowe