Akademia wzorowej wymowy DŻ

Okładka książki Akademia wzorowej wymowy DŻ
Danuta KlimkiewiczElżbieta Siennicka-Szadkowska Wydawnictwo: Skrzat Seria: Akademia wzorowej wymowy interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
32 str. 32 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Akademia wzorowej wymowy
Skrzat
2013-07-17
2013-07-17
32 min.

więcej Więcej

Nikodem ma wadę wymowy. Chodzimy do logopedy, ćwiczymy, ćwiczymy, ćwiczymy i z ogromną przyjemnością chwytamy po książeczki wspomagające nam te ćwiczenia. W taki właśnie sposób do naszego domu trafiła książeczka z serii Akademii wzorowej wymowy. Jakiś czas temu Ania wspominała Wam o "SZ", ja dzisiaj skupie się na "DŻ".

Książeczka ta powstała z myślą o dzieciakach w wieku...

• Skrzat

Dodaj cytat z książki Akademia wzorowej wymowy DŻ