Tratwą przez Bałtyk raz jeszcze

literatura podróżnicza
Marpress
2007-01-01
2007-01-01
żeglarstwo morze żeglowanie jachting marynarze żeglarze morza i oceany przygody Bałtyk

Osobiście zdecydowanie wolę część I, czyli "Tratwą przez Bałtyk", niemniej autor serwuje nam znowu porządną dawkę przygody. Obie książki składają się na obraz naszego morza na przestrzeni 50 -lat. Tu jest też sporo o osiągnięciach życiowych samego autora, a więc wyprawa przez Bałtyk to tylko część ogólnej fabuły. Książka bardzo wartościowa.

• Typ D: Literatura faktu
  • Marynistyczne