Kurs Cudów

A Course in Miracles
religia
Cezary Urbański
Kurs Cudów Oświecenie Jezus Jeshua

Na początku zaznaczę, że nie jestem wyznawcą „Kursu Cudów” i że nie mam nic wspólnego z taką czy inną organizacją, która funkcjonuje wokół niego. Posiadam jednak i „Kurs Cudów”, i kilka książek, które zostały napisane na jego temat. To ciekawe lektury, reorganizujące myślenie w różnych obszarach. Inspirujące wielotorowo. Jeżeli podchodzisz do nich z otwartym umysłem i z...

Współczesne dzieło okrzyknięte bestselerem. Więcej w nim selera, a best dotyczy grubości. NIc tu nowego nie odkryto ale powielono starożytną mądrość i zmiksowano dodając zaświatowej scenerii.

Książka z samobójstwem w tle gdyż autorka tak właśnie zakończyła swój żywot (takie info było kiedyś w internecie, obecnie wiadomo jedynie, że miała ciężką depresję i raka trzustki). Treść książki rzekomo podyktowana przez Jezusa. Gdy zadałem pisemne pytanie panu, który promuje tą książke o treści: "skąd wiadomo, że to Jezus dyktował tą książkę" to w odpowiedzi...

Świetny dokument duchowy. Polecam każdemu, kto szuka odpowiedzi na fundamentalne pytania - kim jestem i dokąd zmierzam. Polecam też świetne wprowadzenie w świat Kursu Cudów czyli książkę Garego Renarda "Zniknięcie Wszechświata"

• Chcę w prezencie
  • Ezoteryka
  • Duchowość
  • Duchowe
  • Filozofia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kurs Cudów