Tell me

Olivia Cunning Cykl: One Night with Sole Regret (tom 6) literatura obyczajowa, romans 220 str.
Data 1. wydania:
angielski
Vulpine Press
literatura obyczajowa, romans

angielski
Vulpine Press
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

nie zdawałam sobie sprawy, że te książki to jak kolejne odcinki serialu o Sole Regret. Gdyby ta seria była od razu tak przedstawiona, pewnie miałabym lepsze zdanie o pierwszych częściach.
Wracamy ponownie do historii Gabe'a i Melanie. Ich związek dalej kwitnie, a przygody łóżkowe są coraz ciekawsze. Trzeba przyznać, że wynalazki Gabe'a są bardzo interesujące ;)

Mega...

Sorki ale te jej opisy... fantastyka naukowa. Choć przyznaje, że podręcznik "jak to zrobić" niezły:)

Szału nie ma. Książka w irytujący sposób odrealniona od rzeczywistości. Postać Nikki była najgorszym elementem tej części, niestety prawie stale obecnym. Kreacja tej bohaterki jest tak płytka, irytująca i przewidywalna, że odbiera całą przyjemność z czytania i rozkoszowania się relacją Melanie i Gabe'a.

Chyba najlepsza z całej serii. Bardzo przyjemnie się czytało, a przede wszystkim jest tam troszkę akcji i całkiem sporo jak na ta serię fabuły. Polecam nawet jako odrębną książkę, bez konieczności czytania poprzednich (w mojej opinii dużo słabszych) części serii.

dobre, dużo lepsze niż początek ich historii, kiedy to ona odmówiła seksu z wokalistą zespołu i dała się poderwać perkusiście. ale w tej części nie tylko odnajdujemy jak oboje zdają sobie sprawę ze swoich uczuć, ale pomimo krótkiej znajomości potrafią się wspierać, a przy tym okazać jeszcze pomoc innym, nie tylko ludziom.

To już nie jedna noc, a cały weekend, więc dzieje się coś więcej niż łóżkowe ekscesy.
I te cudowne psiaki. :)

Uwielbiam tę serie!!! a zwlaszcza Gabe'a i Melanie. Bardzo lubie twórczość pani Cunning i mam nadzieje ze to nie jest koniec przygód Sole Regret, bo juz tesknie za nimi a ksiazke zkonczylam czytac 5 minut temu... Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy! :)

Dalsza część historii Geba i Melanie. Poznajemy tego uroczego perkusistę od strony prywatnej, w której Mel jest najbardziej zakochana.
W tej części jest romans, humor i smutnych wydarzeń.
Na początku książki Nikki zaskakuje Mel i czytając to sama chciałam udusić Nik, ale później dowiemy się dlaczego tak postąpiła.
Polecam

Już nie mogę doczekać się kolejnych części ta była...

Po serii Sinnersow wciaz czuje niedosyt wiec traktuje te ksiazki o grupie metalalowcow jako swoistego rodzaju substytut i powiem ,ze podoba mi sie .To kolejna czesc ,ktora przeczytalam i chociaz momentami mnie troche nudzila seksualna pomyslowosc glownego bohatera i omijalam tak naprawde szczegoly jego wynalazkow to jednak autorka okrasila ta opowiesc ...

Mówiłam już, że część z Gabem jest moja ulubioną? Nie? hehe, pewnie, że mówiłam, a ta ostatnia tylko mnie w tym utwierdziła ;)
CUDO!!! troszkę intryguje mnie fakt, że Olivia Cunning postanowiła szerzej opisać dalsze losy tylko tej dwójki, ale nie zamierzam narzekać, oj nie ;)
Mogłabym się rozpływać nad tą książką i pisać wypracowania na temat tego, jaka jest świetna i jak...

• 2014
  • E-book
  • 2015
  • Muzycy
  • Romans
  • Erotyk

Dodaj cytat z książki Tell me