Tell me

Okładka książki Tell me Olivia Cunning
Okładka książki Tell me
Olivia Cunning Wydawnictwo: Vulpine Press Cykl: One Night with Sole Regret (tom 6) literatura obyczajowa, romans
One Night with Sole Regret (tom 6)
Vulpine Press
2013-09-17
2013-09-17
9781939276094
Music Romance Adult Fiction Erotica

nie zdawałam sobie sprawy, że te książki to jak kolejne odcinki serialu o Sole Regret. Gdyby ta seria była od razu tak przedstawiona, pewnie miałabym lepsze zdanie o pierwszych częściach.
Wracamy ponownie do historii Gabe'a i Melanie. Ich związek dalej kwitnie, a przygody łóżkowe są coraz ciekawsze. Trzeba przyznać, że wynalazki Gabe'a są bardzo interesujące ;)

Mega wkurzającą postacią jest Nikki, jezu przez pierwszą połowę książki chciałam nią rzucić o ścianę. Mam nadzieje, że nie będzie się pojawiać w kolejnych tomach, bo wqrwia mnie niesamowicie. Jest to ewidentna pijawka i manipulatorka, która chce aby poświęcać jej cały swój czas i uwagę, a gdy tego nie dostaje to na złość wszystkim odmraża sobie uszy.... i oczywiście Melanie tego nie widzi, tylko daje się wodzić za nos i wpędzać w poczucie winy. wrrr

Mega...

Szału nie ma. Książka w irytujący sposób odrealniona od rzeczywistości. Postać Nikki była najgorszym elementem tej części, niestety prawie stale obecnym. Kreacja tej bohaterki jest tak płytka, irytująca i przewidywalna, że odbiera całą przyjemność z czytania i rozkoszowania się relacją Melanie i Gabe'a.

Chyba najlepsza z całej serii. Bardzo przyjemnie się czytało, a przede wszystkim jest tam troszkę akcji i całkiem sporo jak na ta serię fabuły. Polecam nawet jako odrębną książkę, bez konieczności czytania poprzednich (w mojej opinii dużo słabszych) części serii.

dobre, dużo lepsze niż początek ich historii, kiedy to ona odmówiła seksu z wokalistą zespołu i dała się poderwać perkusiście. ale w tej części nie tylko odnajdujemy jak oboje zdają sobie sprawę ze swoich uczuć, ale pomimo krótkiej znajomości potrafią się wspierać, a przy tym okazać jeszcze pomoc innym, nie tylko ludziom.

Uwielbiam tę serie!!! a zwlaszcza Gabe'a i Melanie. Bardzo lubie twórczość pani Cunning i mam nadzieje ze to nie jest koniec przygód Sole Regret, bo juz tesknie za nimi a ksiazke zkonczylam czytac 5 minut temu... Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy! :)

Dalsza część historii Geba i Melanie. Poznajemy tego uroczego perkusistę od strony prywatnej, w której Mel jest najbardziej zakochana.
W tej części jest romans, humor i smutnych wydarzeń.
Na początku książki Nikki zaskakuje Mel i czytając to sama chciałam udusić Nik, ale później dowiemy się dlaczego tak postąpiła.
Polecam

Już nie mogę doczekać się kolejnych części ta była ostatnia, którą miałam przetłumaczoną. Z tego co wiem je jest ich 15, więc czekam na dalszy ciąg.

W tej części jest romans, humor i smutnych wydarzeń.
Polecam

Już nie mogę doczekać się kolejnych części ta była...

Po serii Sinnersow wciaz czuje niedosyt wiec traktuje te ksiazki o grupie metalalowcow jako swoistego rodzaju substytut i powiem ,ze podoba mi sie .To kolejna czesc ,ktora przeczytalam i chociaz momentami mnie troche nudzila seksualna pomyslowosc glownego bohatera i omijalam tak naprawde szczegoly jego wynalazkow to jednak autorka okrasila ta opowiesc fajnymi komentarzami , smiesznymi sytuacjami . Moze nie jest to lektura gornolotna ,ale jestem kobieta i czasami potrzebuje sie oderwac od szarej codziennosci wlasnie dzieki takim ksiazkom .

Mówiłam już, że część z Gabem jest moja ulubioną? Nie? hehe, pewnie, że mówiłam, a ta ostatnia tylko mnie w tym utwierdziła ;)
CUDO!!! troszkę intryguje mnie fakt, że Olivia Cunning postanowiła szerzej opisać dalsze losy tylko tej dwójki, ale nie zamierzam narzekać, oj nie ;)
Mogłabym się rozpływać nad tą książką i pisać wypracowania na temat tego, jaka jest świetna i jak wydarzenia z tej części dopełniły całości serii, ale powiem tylko tyle, że jeśli macie za sobą poprzednie, to ta jest czystą formalnością. To po prostu trzeba przeczytać ;)

To już nie jedna noc, a cały weekend, więc dzieje się coś więcej niż łóżkowe ekscesy.
I te cudowne psiaki. :)

I te cudowne psiaki. :)

Sorki ale te jej opisy... fantastyka naukowa. Choć przyznaje, że podręcznik "jak to zrobić" niezły:)

• 2015
  • Muzycy
  • Olivia Cunning
  • Romans

Dodaj cytat z książki Tell me