Mój pies ciągnie na smyczy. Co robić?

Turid Rugaas Wydawnictwo: Fundacja Psia Wachta poradniki
Fundacja Psia Wachta
pies pozytywne szkolenie psy behawioryzm
poradniki
pies pozytywne szkolenie psy behawioryzm

Książka jest absolutnie wspaniała. Psy rozumieją świat inaczej niż my i mogą być nieposłuszene nie przez swoją złośliwość, ale przez błędy w komunikacji, które popełniamy my - opiekunowie. Po prostu nie rozumieją o co nam chodzi. Książka totalnie zmienia sposób myślenia, pokazuje jak bardzo możemy sprzywdzić psa przez nasze niewłaściwe zachowanie. Bardzo polecam, dla dobra...

2066

Ponieważ ta książka nie ma jeszcze żadnej opinii, to pozwolę sobie zamieścić dłuższą recenzję.
Niewielka książeczka, zaledwie kilkadziesiąt stron, dużo zdjęć, pozornie niewiele treści. Pozornie, to właśnie kluczowe słowo.
Pomimo bardzo oszczędnej formy, autorka porusza wiele aspektów związanych z prowadzeniem psa na smyczy, jak chociażby aspekt zdrowotny. Wymienia...

Dyskusje

• Psy
  • Kynologia
  • Psychologia
  • Przeczytane 2014
  • 2018
  • Wielokrotnie czytane

Dodaj cytat z książki Mój pies ciągnie na smyczy. Co robić?