rozwiń zwiń

Potęga Barcelony. Co dalej, kiedy zdobyło się wszystko?

Okładka książki Potęga Barcelony. Co dalej, kiedy zdobyło się wszystko?
Lluis Regas Wydawnictwo: Pascal sport
sport
Pascal
2013-06-05
2013-06-05
Zofia Dąbrowska-Olmos
FC Barcelona liga hiszpańska

Książka głównie poświęcona jest Tito Vilanovie, czyli następcy Pepa Guardioli. Są porównania między tymi ludźmi, bo tego uniknąć się nie da. Są nawiązania do tradycji FC Barcelony i trenerów, którzy prowadzili ten klub w przeszłości. Dowiemy się jak funkcjonuje ten hiszpański gigant, ale na samym końcu tak wszystko nawiązuje do Vilanovy. W sumie w oryginale tytuł książki to "Tito Vilanova. El presente del Barca".

Dodaj cytat z książki Potęga Barcelony. Co dalej, kiedy zdobyło się wszystko?