Okładka książki Proces japońskich przestępców wojennych. Materiały rozprawy sądowej w Chabarowsku przeciwko byłym wojskowym japońskiej armii oskarżonym o przygotowanie i użycie broni bakteriologicznej.
autor nieznany Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej reportaż
reportaż
Materiały sudiebnowo processa po diełu bywszych wojennosłużaszczich japonskoj armii, obwiniajemych w podgotowkie i primienienii baktieriołogiczeskowo orużija
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
1951-01-01
1951-01-01
M. Falkowski
proces wojna historia japonia armia japońska