Choroba psychiczna w literaturze i kulturze rosyjskiej

Okładka książki Choroba psychiczna w literaturze i kulturze rosyjskiej
Bartłomiej Brążkiewicz Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Societas (tom 27) językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Societas (tom 27)
Księgarnia Akademicka
2011-01-01
2011-01-01
Rosja ZSRR Choroba psychiczna Literatura rosyjska Kultura rosyjska Szaleństwo Historia Rosji

Okładka książki Formy czasu i szaleństwa w literaturze i sztuce Bartłomiej Brążkiewicz, Piotr Prachnio, Joanna Siepietowska, praca zbiorowa
Ocena 7,0
Formy czasu i ... Bartłomiej Brążkiew...