Jem zdrowo. Węglowodany, indeks gikemiczny i inne składniki odżywcze

Okładka książki Jem zdrowo. Węglowodany, indeks gikemiczny i inne składniki odżywcze
Krystyna IwanowHanna Kunachowicz Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
2011-01-09
2011-01-09
9788320041484
odżywianie żywienie dieta indeks glikemiczny

Okładka książki Tabele składu i wartości odżywczej żywności. Wydanie 2 Krystyna Iwanow, Hanna Kunachowicz, Irena Nadolna, Beata Przygoda
Ocena 7,0
Tabele składu ... Krystyna Iwanow, Ha...
Okładka książki Wartość odżywcza wybranych produktów spożywczych i typowych potraw. Wydanie 6 Krystyna Iwanow, Hanna Kunachowicz, Irena Nadolna
Ocena 7,0
Wartość odżywc... Krystyna Iwanow, Ha...
Okładka książki Dieta bezglutenowa - co wybrać? Wydanie 2 Krystyna Iwanow, Wojciech Kłys, Hanna Kunachowicz
Ocena 7,0
Dieta bezglute... Krystyna Iwanow, Wo...
Okładka książki Liczmy kalorie. Wydanie 3 Krystyna Iwanow, Hanna Kunachowicz, Irena Nadolna, Beata Przygoda
Ocena 3,0
Liczmy kalorie... Krystyna Iwanow, Ha...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Produkty podzielone bardzo ogólnie niski, średni i wysoki indeks glikemiczny. Bardzo duży jest przedział dla niskiego i wysokiego, mały dla średniego. Szkoda że nie podali konkretnych wartości liczbowych. Brakuje też wielu produktów które kupuje np. czerwona fasola, ciecierzyca itp.

Na początku opis składników odżywczych, a potem tabele kalorii, zawartości cukru, tłuszczu itd. A także zawartość ładunku glikemicznego i indeks glikemiczny. Przejrzyście podzielone w tabeli.

Dodaj cytat z książki Jem zdrowo. Węglowodany, indeks gikemiczny i inne składniki odżywcze