Sekrety po zmierzchu

Okładka książki Sekrety po zmierzchu Sadie Matthews
Okładka książki Sekrety po zmierzchu
Sadie Matthews Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Po zmierzchu (tom 2) Seria: Fikcja literatura piękna
Po zmierzchu (tom 2)
Fikcja
Secrets After Dark
Hachette Polska
2013-04-17
2013-04-17
2012-11-22
Patrycja Zarawska

Zdecydowanie najlepsza część trylogii. Ciekawa, zabawna, intrygującą. Coś się dzieje - coś nowego, zaskakującego. Władza, pieniądze, seks, "piękność", młodość - to się zawsze dobrze czyta. Zawsze chętnie sięgamy po dylematy, związane z powyższymi zagadnieniami. Książkę, jak zauważają także inne osoby komentujące, czyta się dosłownie jednym tchem. Musze również przyznać, że w pewnym momencie cała otoczka seksualna przestała mieć znaczenie - liczyło się tylko, co wydarzy się dalej!!!
Zdecydowanie polecam!

No niee...nie urzekła mnie ta część. Znowu nuda przez około 100 stron. Głupota głównej bohaterki mnie powala. Ktoś robi coś(nie chcę spojlować) bez jej wiedzy, a ona sama rozkminia kto to... Zamiast rozmawiać, dopytywać....🥴 Znowu bdsm wkracza pod koniec, jak w poprzedniej książce i tylko to mi się podoba.
Biorę się za 3 część, bo mam ją kupioną.
Nie wiem czy bym dała jej szansę, gdybym nie miała jej w domu.
Chce zobaczyć czy zmądrzała. Czy będzie potrafiła być asertywna.

Biorę się za 3 część, bo mam ją kupioną.
Nie wiem czy bym dała jej...

Seria „Po zmierzchu” ogólnie rzecz biorąc mnie wciągnęła. Momentami czytanie tej serii sprawiało mi mega przyjemność, ale są momenty gdzie wieje nudą. Rozkręca się powoli, jak dla mnie zbyt wolno. Jak się już rozkręciła to było dobrze, nawet bardzo dobrze a potem tempo spada. Ogólnie każdy moment, każde wydarzenie, każde miejsce w tej serii jest bardzo szczegółowo opisane, dużo przemyśleń. Gdy dochodzi do scen erotycznych nie ma pośpiechu, krok po kroku tak jak inne aspekty w książce są opisane dokładnie co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Świetnie opisane sceny erotyczne, jedne z lepszych, nie potraktowane po macoszemu i za to dodatkowy plus. Mega namiętne, rozpalające i pobudzające wyobraźnie. Zdecydowanie część druga najlepsza.
Seria lekka i nie żałuję że ją przeczytałam.

dużo więcej się dzieje w 2 częsci powirm tao warto przeczytać pierwszą zeby wprowadzić się do drugiej bo jest ciekawa i nieprzewidywalna zaraz zaczynam część 3 👏

Lektura lekka, czyta się jednym tchem ;)

Lektura lekka, czyta się jednym tchem ;)

Tą część czytało mi się o niebo lepiej od pierwszego tomu. Historia wciągnęła mnie od pierwszych stron.
Były momenty, gdzie bardzo emocjonalnie podchodziłam do całej opowieści i beształam Beth za jej zachowanie.
Nowi bohaterowie, którzy się pojawili w tej części, często sprawiali, że już sama nie wiedziałam co jest prawdą, a co niedopowiedzeniem.
"Sekrety po zmierzchu" przeczytałam w jeden dzień. Jak usiadłam do niej to od razu przepadłam.

Sceny erotyczne w tej książce, bardzo pobudzały moją wyobraźnię i pomimo mojego wieku na mojej twarzy pojawiały się wypieki. Autorka oddała ich smaczek w 200%!!!...

Zdecydowanie lepsza niż pierwsza część, w końcu działo się coś poza łóżkiem. A to za sprawą włączenia w akcję nowego szefa Beth, pełnego tajemnic. Kończy się tak, że już, od razu chcę sięgnąć po kolejną część.

Musze przyznać że na prawde czytało sie tą ksiazke o wiele przyjemniej i szybko w porownaniu z pierwsza częścią. Duzo wiecej rozwinietej akcji poprzez szefa Dominica. Bardzo duzo wnosi zamieszania przez to moim zdaniem wzbogaca całą trylogie i trzyma w napięciu. Moze i nie jest to porywajaca fabuła bo wrecz czasami przewidywalna jednak wciaga w czytanie i moge ją z czystym sumieniem polecić. Jednym minusem sa te opisy miejsc, budynkow i apartamentow sa zbyt dlugie i tak na prawde niepotrzebne by urozmaicać je w dwoch stronach. Prosta i lekka lektura.

Znacznie lepsza od I części. Ciekawsza, dobrze się czytało, ale też nie porywała.

Trochę lepsza od pierwszej części, bo pojawia się tajemniczy i zaborczy Andriej, który wprowadza małe zamieszanie w życiu Beth. Dominik rehabilituje się swoją chęcią zmiany dla Beth, choć każe jej zdecydowanie za długo na siebie czekać, a jak zawsze zaskakujące zakończenie skłania do sięgnięcia po trzecią część, jak dla mnie najlepszą.

• Erotyk

Dodaj cytat z książki Sekrety po zmierzchu