Sekrety po zmierzchu

Sadie Matthews Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Po zmierzchu (tom 2) Seria: Fikcja literatura piękna
Secrets After Dark
Po zmierzchu (tom 2)
literatura piękna
Patrycja Zarawska
Fikcja

dużo więcej się dzieje w 2 częsci powirm tao warto przeczytać pierwszą zeby wprowadzić się do drugiej bo jest ciekawa i nieprzewidywalna zaraz zaczynam część 3 👏

Lektura lekka, czyta się jednym tchem ;)

Tą część czytało mi się o niebo lepiej od pierwszego tomu. Historia wciągnęła mnie od pierwszych stron.
Były momenty, gdzie bardzo emocjonalnie podchodziłam do całej opowieści i beształam Beth za jej zachowanie.
Sceny erotyczne w tej książce, bardzo pobudzały moją wyobraźnię i pomimo mojego wieku na mojej twarzy pojawiały się wypieki. Autorka oddała ich smaczek w 200%!!!...

Zdecydowanie lepsza niż pierwsza część, w końcu działo się coś poza łóżkiem. A to za sprawą włączenia w akcję nowego szefa Beth, pełnego tajemnic. Kończy się tak, że już, od razu chcę sięgnąć po kolejną część.

Musze przyznać że na prawde czytało sie tą ksiazke o wiele przyjemniej i szybko w porownaniu z pierwsza częścią. Duzo wiecej rozwinietej akcji poprzez szefa Dominica. Bardzo duzo wnosi zamieszania przez to moim zdaniem wzbogaca całą trylogie i trzyma w napięciu. Moze i nie jest to porywajaca fabuła bo wrecz czasami przewidywalna jednak wciaga w czytanie i moge ją z czystym...

Znacznie lepsza od I części. Ciekawsza, dobrze się czytało, ale też nie porywała.

Na półkach: , , , ,

Trochę lepsza od pierwszej części, bo pojawia się tajemniczy i zaborczy Andriej, który wprowadza małe zamieszanie w życiu Beth. Dominik rehabilituje się swoją chęcią zmiany dla Beth, choć każe jej zdecydowanie za długo na siebie czekać, a jak zawsze zaskakujące zakończenie skłania do sięgnięcia po trzecią część, jak dla mnie najlepszą.

Książka jak najbardziej erotyczna, zawiera dużo "pikantnych" scen. Na dodatek świetnie dołączony wątek kryminalny w osobie Dubrowskiego. Dobrze się czyta,momentami z wypiekami na twarzy. Zdecydowanie coś dla fanek Grey'a i mocnych klimatów erotycznych

Na półkach: , , , , , ,

Drugi tom losów Beth i Dominica jest dla mnie trochę ciekawszy od pierwszego.

Po wydarzeniach na końcu pierwszego tomu Beth zostaje w Londynie. Mijają jednak tygodnia, a Dominic nie daje znaku życia. Wtedy pojawia się niesamowita okazja - Mark (nowy pracodawca Beth) dostaje zlecenie u niejakiego Andrieja Dubrowskiego u którego to zatrudniony jest także Dominic. Beth...

Druga część nie zła.
Jak dla mnie jakoś za szybko wielka miłość.
Dominic'a nie ma i nie ma, a tu taka miłość. Jakieś tajemnice, zobowiązania względem Andriej'a.
Przede wszystkim tajemniczość.

Dyskusje

• 2013
  • E-book
  • 2014
  • Ebook
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Sekrety po zmierzchu