Fifty Shades of Grey: Inner Goddess

2013-05-01
Data 1. wydania:
2013-05-01
angielski

Przeczytałam z ciekawości, mnóstwo szumu było wokół niej swego czasu. Niestety kompletne rozczarowanie, zupełnie nie rozumiem fenomenu tej książki :(

bardzo dobra ksiazka

bardzo dobra ksiazka

Ludzie mają różne gusta. Jednym się trylogia nie podoba, twierdzą że jest to typowy "knot", inni uważają że jest rewelacyjna. Ja twierdze że nie jest taka zła. Pochłonęłam trzy części w tydzień, i nie żałuję. :)

Dodaj cytat z książki Fifty Shades of Grey: Inner Goddess