Edukacja ogrodnika

Okładka książki Edukacja ogrodnika
Russell Page Wydawnictwo: Zysk i S-ka poradniki
poradniki
The education of a gardener
Zysk i S-ka
2011-01-01
2011-01-01
Zbigniew A. Królicki
ogród ogrodnictwo architektura krajobrazu

Refleksje o projektowaniu ogrodów przez pryzmat autobiografii ogromnie brytyjskiego ogrodnika gentelmana Russela Page'a żyjącego w latach 1906 - 1985. Autor zachwyca ciepłem, pewnością siebie połączoną ze skromnością. Chciałbym mieć takiego mistrza.

Dodaj cytat z książki Edukacja ogrodnika