Łezka, przerażona kotka

Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
Frightened kitten
literatura dziecięca
Jacek Drewnowski
Zaopiekuj się mną!
zwierzęta opowieści kotka zaopiekuj się mną

To moja pierwsza książka z tej serii i naprawdę mnie zaskoczyła. Lubię ją bardzo. Polecam innym !

Sympatyczna, choć bardzo przewidywalna historyjka. Od momentu, gdy na scenie pojawiają się dwa kocury-łobuzy oraz kocie drzwiczki, wiadomo, że tytułowa bohaterka będzie miała kłopoty. Po pierwsze - z agresywnymi i zaborczymi sąsiadami, po drugie - z racji tego, że się zgubi. Wszystko, oczywiście, kończy się dobrze, przerażona koteczka wraca w ramiona swojej małej...

To książka o dziewczynce, która była bardzo samotna.Wiecie dlaczego ? Dlatego,że jej ulubiona przyjaciółka Kasia się przeprowadziła:(ale ta przyjaciółka miała przynajmniej kota.Dziewczynka zapragnęła także takiego przyjaciela. Później pojechali do koleżanki mamy, która miała małe kotki. Wybrali jednego i nazwali ją Łezka. Jak kotka się zgubiła, to pomogła jej Beata....

Urocza :D

Super ! Zaopiekuj się mną to moja ulubiona seria książek .

Fajna książka opowiada jak dziewczynka chce mieć małego kota bo ulubiona koleżanka wyprowadza się. Też chciała bym mieć kota ale mieć też dużo przyjaciół.

Super c;

to już kolejna pozycja z serii "zaopiekuj się mną" którą córeczka wybrała na wieczorne wspólne czytanie.
książka doskonale wskazuje wrażliwość małego kociaka i uczula jak to jest ważne opiekować się swoim małym zwierzakiem. Między przygodami Madzi z jej koteczką opisane również rozterki dziewczynki po rozstaniu się z najlepszą przyjaciółką z klasy.
na pewno sięgniemy...

Pouczająca książka dla dzieci

• Chcę w prezencie
  • Dla dzieci
  • Holly Webb
  • Dzieciństwo
  • 2017

Dodaj cytat z książki Łezka, przerażona kotka