Żyj na maxa

Okładka książki Żyj na maxa
Bogdan PszczołaJoanna Pszczoła Wydawnictwo: Aetos Media nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Aetos Media
2011-01-01
2011-01-01
978-83-61097-18-1
motywacja psychologia

Wolę to zrobić w punktach;
1) Książka jest dla chrześcijan, którzy naprawdę chcą iść za Jezusem na 100%. Ateista/agnostyk może to przeczytać, ale będzie czuł się trochę zbity z tropu, ale musisz pamiętać, że jeżeli to czytasz jako ateista, to nie ty jesteś docelowym czytelnikiem
2) Sama forma jest dość ciekawa. Nie jest to standardowa książką, lecz zbiór e-letterów. Książka składa się z kilkunastu tematów, ale jest zrobiona w taki sposób, że niektóre z nich są przeznaczone tylko dla mężczyzn, a niektóre dla kobiet.
3) Książka pokazuje życie chrześcijanina. Autorzy przekazują różne rady, które są pożyteczne. O nie których nie będę pisał, żeby nie psuć opinii - możliwe że jestem stronniczy, bo mam inne zdanie na pewnie rzeczy.

Polecam chrześcijanom. Nie polecam ateistom.

Wolę to zrobić w punktach;

Dodaj cytat z książki Żyj na maxa