Żyj na maxa

Bogdan PszczołaJoanna Pszczoła Wydawnictwo: Aetos Media nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-61097-18-1
Aetos Media
motywacja psychologia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-61097-18-1
motywacja psychologia

Wolę to zrobić w punktach;
1) Książka jest dla chrześcijan, którzy naprawdę chcą iść za Jezusem na 100%. Ateista/agnostyk może to przeczytać, ale będzie czuł się trochę zbity z tropu, ale musisz pamiętać, że jeżeli to czytasz jako ateista, to nie ty jesteś docelowym czytelnikiem
2) Sama forma jest dość ciekawa. Nie jest to standardowa książką, lecz zbiór e-letterów....

• Dzieci: do zdobycia
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy
  • Ciało i umysł
  • +
  • Inspiracja / motywacja

Dodaj cytat z książki Żyj na maxa