rozwińzwiń

O myszy miejskiej w spartańskim domu

Okładka książki O myszy miejskiej w spartańskim domu Terry Deary
Okładka książki O myszy miejskiej w spartańskim domu
Terry Deary Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk Seria: Greckie opowieści literatura dziecięca
literatura dziecięca
Ateny Sparta starożytność Dariusz

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Interesujące opowiadanie, nie tylko dla dzieci.

Interesujące opowiadanie, nie tylko dla dzieci.

Krótka historyjka z czasów starożytnej Grecji. Dobra, inspirowana moralizatorstwem Ezopa. Nie tylko dla dzieci.

Bardzo śmieszne krótkie opowiadanie (niejako mit) o starożytnych czasach. Jedna z ulubionych serii moich córek. Duży druk pomagający w nauce czytania . Polecam

Bardzo przystępnie nakreślona starożytna historia. Książka też rewelacyjnie nadaje się do samodzielnego czytania przez dzieci.

• 2b) Strrraszna historia
  • 2015
  • Moja Strrraszna Kolekcja
  • 1j) Literatura angielska/irlandzka
  • Z historią w tle
  • 2017
  • 1r) Zawodowo ✿❀

Dodaj cytat z książki O myszy miejskiej w spartańskim domu