O myszy miejskiej w spartańskim domu

Okładka książki O myszy miejskiej w spartańskim domu
Terry Deary Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Greckie opowieści literatura dziecięca
literatura dziecięca
Greckie opowieści
The Town Mouse and the Spartan House
Firma Księgarska Olesiejuk
2007-10-24
2007-10-24
Krzysztof M. Wiśniewski
Ateny Sparta starożytność Dariusz

Okładka książki Skok na kryptę Tutenchamona Martin Brown, Terry Deary, Nick Denchfield
Ocena 6,4
Skok na kryptę... Martin Brown, Terry...
Okładka książki Wielkie małe kobietki Aleksandra Krzanowska, Aleksandra Polewska
Ocena 7,8
Wielkie małe k... Aleksandra Krzanows...
Okładka książki Srodzy Sasi Martin Brown, Terry Deary
Ocena 7,3
Srodzy Sasi Martin Brown, Terry...

Bardzo przystępnie nakreślona starożytna historia. Książka też rewelacyjnie nadaje się do samodzielnego czytania przez dzieci.

Bardzo śmieszne krótkie opowiadanie (niejako mit) o starożytnych czasach. Jedna z ulubionych serii moich córek. Duży druk pomagający w nauce czytania . Polecam

Krótka historyjka z czasów starożytnej Grecji. Dobra, inspirowana moralizatorstwem Ezopa. Nie tylko dla dzieci.

Interesujące opowiadanie, nie tylko dla dzieci.

Interesujące opowiadanie, nie tylko dla dzieci.

Dodaj cytat z książki O myszy miejskiej w spartańskim domu