PAPERmint, nr 10 (14) / październik 2012

Fakty:
- dodałam prawie wszystkie numery PAPERminta do bazy LC,
- BYŁO to moje ulubione pismo,
- promowałam je wśród rodziny, przyjaciół, znajomych i użytkowników LC,
- w powyższym numerze p. Karolina Orzech w swoim felietonie użyła moich słów, z recenzji książki "Super smutna i prawdziwa historia miłosna", zamieszczonej na LC.

Dla zainteresowanych: linki do skanów mojej recenzji oraz felietonu (ważne są ostatnie zdania):
recenzja (chodzi o fragment od wyrazu "Zelig"; napisane w maju 2011)

felieton (fragment od PS; październik 2012)

Już nie chcę przeczytać.
Dlaczego?