Kod uzdrawiania

Ben JohnsonAlexander Loyd Wydawnictwo: G+J ezoteryka, senniki, horoskopy
The healing code : 6 minutes to heal the source of your health, success, or relationship issue
Anna Boniszewska
G+J
zdrowie
ezoteryka, senniki, horoskopy
Anna Boniszewska
zdrowie

Treść książki jest super - jednak daję 9 a nie 10 z tego względu, że autor niejednokrotnie powtarzał te same rzeczy. Oczywiście miał w tym cel, żeby czytelni dobrze zapamiętał jego założenia, ale momentami miałam takie coś "ehh, przecież rozdział temu o tym już wspominał" ;)
Poza tym sama metoda - bardzo ciekawa, praktykuję ją od niedawna i co prawda jeszcze się nie...

Bardzo ciekawa pozycja dla osób, które chcą skorygować u siebie negatywne myśli, błędne przekonania i wszystko co sabotuje ich zdrowie, życie i prace.

Książka jest warta przeczytania. Tylko, że miałam kilka zastrzeżeń jak ją czytałam... dodatkowo raz mnie nużyła, raz intrygowała i tak na zmianę, więc ostateczne nieźle mnnie stargała. Dużo treści jest powtarzanych, częściowo jest to pewnie wynik emocji autora, jego osobistych przeżyć. Mimo wszystko ten "błąd" jest nagminny, jednak pod koniec poradnika na wytrwałego...

Dużo mądrych rzeczy i przydatnych wskazówek. Na pewno nie zaszkodzi ;)

Dobry początek dla ludzi,którzy nie wierzą,że światem żądzą zwykłe zasady i mechanizmy. Pozycja ta jest dla kogoś, kto poszukuje zrozumienia swego ciała, stanu umysłu, kogoś kto pragnie zrealizować wszystko co zechce, kto otwarty jest na poszerzanie i zgłębianie świadomości.
Gorąco polecam kody.

Książka ta zaciekawiła mnie niezwykle skuteczną receptą na uzdrowienie wszystkich chorób. Sięgnęłam więc po nią i zaczęłam czytać :)
Wiele informacji na temat stresu, jego uwarunkowań, przyczyn. Dużo przydatnych informacji, w tym dzisiejszym zabieganym świecie jest to naprawdę pasjonująca lektura.
Kodów nie zastosowałam, mam jakieś wewnętrzne obawy co do tego, więc nie wiem...

"Kod uzdrawiania" opiera się na pamięci komórkowej naszego mózgu. Organ ten przechowuje informacje począwszy od naszych narodzin aż do chwili obecnej. Pamięć odpowiedzialna jest za to, że nasz organizm reaguje stresem i za jago pośrednictwem wyrażamy emocje. Te z kolei mogą być objawem choroby o podłożu fizycznym czy psychicznym. Taką pamięć komórkową można unieszkodliwić...

Informacje na temat działania ludzkiego organizmu są owszem ciekawe. Natomiast książka denerwuje ilością powtórzeń tych samych kwestii oraz aż do przesady rozbudowaną częścią w której autorzy opisują jak wspaniale ta metoda działa a inne nie. Sama technika jest zaprezentowana na kilku stronach i drażni czytanie tak obszernej księgi dla tych kilku kartek.

Dobra pozycja, przeczytałam w jeden wieczór i zgadzam się z założeniami, ale kodów nie wypróbowywałam, jak wypróbuję, dam znać, może wzrośnie na "bardzo dobrą"... generalnie polecam ludziom poszukującym.

Na półkach: , , , , , , ,

Metoda nie dla mnie, ale samą książkę bardzo sobie cenię, gdyż wniosła wiele dobrego w mój rozwój. Poza tym raz na jakiś czas wykonuję wspomniany w niej test (http://www.thehealingcodes.com/hearttest.htm), który jest dla mnie wyznacznikiem czynionych postępów.
W związku z powyższym polecam zarówno sceptykom, jak i entuzjastom takich zagadnień - warto być otwartym :)

• Chcę w prezencie
  • 2014