Zostań na kolacji

Okładka książki Zostań na kolacji
Sally Carleen Wydawnictwo: Da Capo Seria: Harlequin Scarlet literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Scarlet
Undercover lover
Da Capo
1997-01-01
1997-01-01
Wojciech Usakiewicz
władza pieniądze miłość romans namiętność zbrodnia

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Akcja książki rozgrywa się w latach dziewięćdziesiątych. Niby tak nie dawno, a za razem tyle różnic,,, :) Książka ciekawa, bohaterowie, których można polubić, szczególnie Brilla. :) Ciekawe sytuacje, nie powiewa nudą. Może nie znajdzie się w dziesiątce moich ulubionych książek, ale na pewno nie będzie nisko. Co tu dużo pisać. Polecam Serdecznie. I Pozdrawiam :)

Historia kryminlna, dla mnie, dość przewidywalna, jednak wątek miłosny prowadzony zgrabnie.
Książkę czyta się szybko i przyjemnie.
Polecam akurat na jesienne popołudnie.

Książkę czyta się szybko i przyjemnie.
Polecam akurat na jesienne popołudnie.

Dodaj cytat z książki Zostań na kolacji