Gdybym nie powiedziała prawdy

Zakamarki
Om jag bara inte råkat säga sanningen
literatura dziecięca
Katarzyna Ottosson

No, nie wiem. Nie tym razem. Pomimo wielu fantastycznych (i tak nierealnych, że aż wyssanych z palca) przygód Tildy, wynudziłam się jak mops.
Wprawdzie moja 8 latka śmiała się często, jednak na pytanie, czy chce jeszcze jeden tom przeczytać, odpowiedziała, że niekoniecznie. Tym bardziej, że na półce czeka kolejna książka Marii Parr (tej od Gofrowego serca). Zatem żegnaj Tildo.

• Biblioteka - po holendersku
  • Literatura szwedzka
  • Przygodowe
  • Czytam SAMA
  • Do wypożyczenia - Ognik
  • 2017

Dodaj cytat z książki Gdybym nie powiedziała prawdy