Plaster na troski

2011-01-01
2011-01-01
978-83-87153-34-2
Agnieszka Haas
aforyzmy cytaty sentencje złote myśli prezent upominek rozważania optymizm optymista niespodzianka Wydawnictwo Semen

Okładka książki Chwile przyjemności Kilka minut dla ciebie Georg Lehmacher, Renate Lehmacher
Ocena 9,0
Chwile przyjem... Georg Lehmacher, Re...
Okładka książki Zamiast cukru Georg Lehmacher, Renate Lehmacher
Ocena 0,0
Zamiast cukru Georg Lehmacher, Re...

Niby nic wielkiego, zbiór kilku cytatów, kilka ciepłych słów. Ale faktycznie działają jak plaster. Czasem warto przeczytać coś miłego, szczególnie jak życie nie rozpieszcza.

Dodaj cytat z książki Plaster na troski