Magia numerologii

2008-01-01
83-86757-00-0
Joanna Grodzka
ezoteryka numerologia liczby

Jak do tej pory jest to najlepsza książka na temat numerologii jaką czytałam w języku polskim.

Autorka w przystępny sposób opisuje wibracje liczb. Wyjaśnia również jak samodzielnie obliczyć swoje liczby życia.

Książka zawiera bardzo dużo praktycznej oparte o wieloletnie doświadczenie autorki wiedzy. Myślę, że jest to pozycja zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, gdyż każdy znajdzie w niej coś ciekawego dla siebie. Polecam

Książka ta jest niezbędna dla każdego zainteresowanego numerologią.

Autorka bardzo dokładnie wyjaśnia czym jest numerologia, na co składa się portret numerologiczny, jakie mają znaczenia poszczególne liczby,

Dodatkowo na końcu książki mamy przykład tworzenia takiego portretu numerologicznego, co bardzo pomaga i ułatwia naukę numerologii,

Bardzo dobra pozycja, polecam całym sercem.

Książka ta jest niezbędna dla każdego zainteresowanego numerologią.

Bardzo dobra pozycja, polecam...

Rewelacyjna książka na temat numerologii. Po kolei
opisuje różne techniki, zasady wyliczania wibracji.
Szczegółowo opisuje kombinacje, tłumaczy. Polecam
każdemu, kto chce wiedzieć więcej.

Rewelacyjna książka na temat numerologii. Po kolei
opisuje różne techniki, zasady wyliczania wibracji.
Szczegółowo opisuje kombinacje, tłumaczy. Polecam
każdemu, kto chce wiedzieć więcej.

Owa książka jest napisana prostym, informacyjnym językiem.

Zawiera w sobie szczegółowe objaśnienia podstawowych wibracji danych liczb, ich wpływu na człowieka, wyjaśnienia różnic pomiędzy wibracjami zwykłymi oraz mistrzowskimi.

Jeżeli zależy komuś na szybkim sprawdzeniu danej liczby, zapoznaniu się z konkretami w kwestii cech danej liczby oraz tego co z sobą niesie - Ta książka może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Z czystym sumieniem polecam tę książkę nowicjuszom jak i zaawansowanym adeptom.

Nie każdy posiada fotograficzną pamięć, także warto mieć w swojej domowej biblioteczce tego typu pozycję, gdy ktoś pilnie musi się upewnić co do danej liczby w numerologii.

Owa książka jest napisana prostym, informacyjnym językiem.

Książka moim zdaniem ma jeden menkament - mianowicie brakuje w niej znaczenie liczb cząstkowych.

Szczegółowa pozycja dotycząca numerologii. Moja ulubiona książka na ten temat :)

Dodaj cytat z książki Magia numerologii