ROZWIŃ ZWIŃ

Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców

Okładka książki Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców
Mirosław Oczkoś Wydawnictwo: Wydawnictwo RM poradniki
poradniki
Wydawnictwo RM
2010-10-18
2010-10-18
978-83-7243-851-5
poradnik wymowa język artykulacja

więcej Więcej

Bardzo fajnie napisany poradnik dla tych, którzy chcą pięknie i wyraźnie mówić; najbardziej podobały mi się rozdziały poświęcone łamańcom językowym (przykład: „Dżdżystym rankiem gżegżółki i piegże, zamiast wziąć się za dżdżownice, nażarły się na czczo miąższu rzeżuchy i rzędem rzygały do rozżarzonej brytfanny.”) i poezji dykcyjnej.

• Chcę w prezencie
  • E-book
  • E-Booki
  • Język np.obcy
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców