ABC motocyklisty

Tadeusz Majewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Komunikacyjne motoryzacja
Wydawnictwo Komunikacyjne
motoryzacja
1959-01-01

To była moja pierwsza przeczytana książka o tematyce motoryzacyjnej. To z niej, jako młody chłopak dowiedziałem się jak działa silnik dwu i czterosuwowy, po co jest i jak działa skrzynia biegów, jak i dlaczego należy dbać o urządzenia typy motocykl, co to jest koń mechaniczny itp... Wbrew pozorom całkiem uniwersalna i wiedza. Książka jest sprzed ładnych paru lat i siłą...

• Albumy, mapy, przewodniki
  • Niedoczytane/Nie chcę przeczytać
  • Typ C: Poradnik
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
więcej mniej

Dodaj cytat z książki ABC motocyklisty