Jazda w teren!

Okładka książki Jazda w teren!
Paweł GołąbAdam Kwiatek Wydawnictwo: Altenberg motoryzacja
motoryzacja
Altenberg
2021-05-26
2021-05-26
offroad 4x4 terenówka teren off-road off road terenowy terenwizja altenberg

Ciekawa pozycja wprowadzająca w świat offroadu. Podstawy budowy auta, jazdy w terenie, akcesoriow. Ładne opracowane, czyta się przyjemnie i szybko.

Polecam tę książkę wszystkim fanom czterech kółek i offroadowej jazdy zwłaszcza jeżeli znają jej autorów z kanału "Terenwizja"

Można powiedzieć, że ta książka to typowy produkt współczesnego marketingu - pięknie wydana, bardzo dobra edytorsko, ale z nijaką treścią. Informacje na tak podstawowym poziomie, że szkoda gadać. Poradnik? Wolne żarty. Powinna leżeć na jednej półce z przygodami żółwia Franklina. Rozczarowanie totalne. Autentycznie można się poczuć naciągniętym metodą "na wnuczka", czy...

Skusiłem się, kupiłem i przeczytałem.
Kilka uwag od zwykłego, prostego amatora offroadu i czytelnika.
Od strony edytorskiej: książka wydana bardzo starannie, ale zupełnie moim zdaniem niepotrzebne te wszystkie skosy, wyząbkowane krawędzie w fotografiach i skośne linie wprowadzające chaos w odbiorze. Ale stary jestem, więc się pewnie nie znam na nowoczesnym DTP. Korekta...

Świetnie napisana, przystępnym językiem. Przyjemnie ilustrowana. Grozi kontrolowanym zakupem samochodu 4x4.

• 2021
  • Motoryzacja
  • Recenzentki
  • Typ C: Poradnik

Dodaj cytat z książki Jazda w teren!