Mój przyjaciel Michael

Frank Cascio Wydawnictwo: Akcent, BC Edukacja biografia, autobiografia, pamiętnik
My friend Michael
biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-7802-116-2
Anna Taczanowska
Michael Jackson

Ludzie nie mają pojęcia jak potrafią zniszczyć człowieka...... Jest to przykre że dla pieniędzy zrobią wszystko.!! Książka piękna bardzo polecam

Kim byl Frank Cascio? Nie znajdzie sie o nim informacji w Wikipedii. Trudno trafic na jakikolwiek material o tym czlowieku wydany po polsku. Na YouTube jest zamieszczonych kilka filmikow z jego udzialem tyczacych sie Michaela, ale … wszystkie rozmowy odbywaja sie po wlosku i trudno mi, ze wzgledu na nieznajomosc owego jezyka, przetlumaczyc ich tresc.
Frank Cascio poznal...

2036

Na półkach: , , , , ,

Frank Cascio zaprzyjaźnił się z Michaelem Jacksonem już w wieku 5 lat, gdy jego tata, prowadzący hotel, gościł artystę w hotelowym apartamencie. Michael Jackson uwielbiał otaczać się dziećmi właśnie dlatego, że dla nich nie był kimś wyjątkowym, był zwyczajnym facetem, który lubi się bawić i miło spędzać czas – wtedy jego imię i sława nie miały znaczenia. Ich przyjaźń,...

Zdecydowanie jest to książka, która odbiega od innych biografii Michaela. Wydaje się mi być najbardziej szczera, choć - z uwagi na tak bliską relację - lekko stronnicza. Aczkolwiek nie uważam tego za wadę. Frank Cascio nie ukazał swojego przyjaciela wyłącznie z tej strony, która (dopiero) od kilku lat jest rozpowszechniana, ponieważ daje wgląd w wady, które Michael bez...

Fajnie się czyta takie książki ze względu na prywatne opisy sytuacji takiej gwiazdy jak Michael jednak sam "Przyjaciel" zbyt nachalnie i przez większość książki zapewnia aż za bardzo o jego niewinności do tego stopnia iż ma się wrażenie że było zupełnie inaczej.

Frank Cascio był prawdziwym przyjacielem Michaela. I pozostaje nim po dziś dzień. Przez całe swoje życie chronił piosenkarza, uważnie dobierając słowa. Robi to także w tej książce. Jeżeli szukacie skandalu, nie ma sensu po nią sięgać.
Gdyby M.J. nie był celebrytą, głównego bohatera potraktowalibyśmy zapewne jako dziecko w ciele faceta. Nic w tym dziwnego, skoro prawdziwe...

Jeśli ktoś jest fanem MJ'a to na pewno powinien tę książkę przeczytać.
Przedstawia MJ'a jaki był naprawdę... Ale ta "prawda" jest widziana oczami przyjaciela Michaela,przy czym nie brakuje opisów sytuacji, gdzie Michael pokazuje swój charakter a jego miłość do fanów aż bije w oczy.

Książka jest zrobiona w typowo komercyjny sposób, duże marginesy, grube kartki, duża...

Lektura zdecydowanie dla każdego, nie tylko dla fanów piosenkarza. Fascynująca jak świetna przygodowa książka, wzruszająca niczym doskonały romans i trzymająca w napięciu jak najlepszy thriller. Niestety bez happy endu. W zależności od charakteru czytelnika po lekturze można się popłakać albo porządnie wkurzyć, że świat wygląda jak wygląda.

Każdy słyszał o Michaelu Jacksonie. Jedni go uwielbiają, inni potępiają, ale tylko nieliczni go na prawdę znali. Ci, którzy go cenią odkryją jeszcze większe serce Michaela, które w końcu po prostu nie wytrzymało.
Wątpliwe żeby osoby o odmiennym zdaniu sięgnęły po tę książkę, ale gdyby, to być może spojrzą na Michaela okiem przyjaciela Franka, a nie w sposób jaki...

Wspaniała okazja, by spojrzeć na Michaela, jak na człowieka. Książka daje fanom do myślenia, daje też okazję to poznania wielu anegdot i historii z życia Michaela. Moim zdaniem pozycja obowiązkowa każdego fana.

• E-book
  • Ebooki