Uczucia niekochane

Okładka książki Uczucia niekochane
Krzysztof Grzywocz Wydawnictwo: Salwator Cykl: Zeszyty Formacji Duchowej (tom 41) religia
religia
Zeszyty Formacji Duchowej (tom 41)
Salwator
2008-01-01
2008-01-01
chrześcijaństwo uczucia

więcej Więcej

Ksiądz Grzywocz jako malo, który kapłan potrafił wczuć się w człowieka, zrozumieć jego głębie... To co po sobie zostawił jest niezwykle cennym skarbem!

Ta króciutka książeczka, może bardziej zeszyt, jest bombą pełną bardzo ważnych treści. Ksiądz Grzywocz mistrzowsko wyjaśnia czym są tzw. ,,uczucia niekochane", czy rzeczywiście są one z gruntu złe. Jak się można domyśleć - nie są, złe mogą być dopiero czyny z nich wynikające. Ale te uczucia niekochane - do których autor zalicza zazdrość, agresję, poczucie pustki i smutku,...

Ks. Grzywocz w mistrzowski, zabawny i profesjonalny sposób podchodzi do tematyki takich uczuć jak zazdrość czy gniew. Ten wspaniały kapłan który zaginął w Alpach jest również wspaniałym psychologiem i terapeutą. Pozycja obowiązkowa dla każdego! Polecam! :)

Po "Kierownictwo duchowe, a uczucia niekochane" sięgnęłam zaciekawiona jednocześnie tytułem publikacji jak i jej okładką.
Z treścią przekazu zapoznałam się dzięki wydaniu w formie audiobooka.
Jest to 6 konferencji autorstwa ks.Krzysztofa Grzywocza w jego wykonaniu.
Autor jest kierownikiem duchowym, teologiem duchowości i wykładowcą-
pochodzi z diecezji opolskiej.
W trakcie...

Genialne! :)

• Audiobook
  • Duchowość, mistyka
  • Chcę kupić
  • Lubię!
  • Guidebooks

Dodaj cytat z książki Uczucia niekochane