Podążaj za marzeniami

Złote Myśli
planowanie osiąganie celów marzeń sukces
poradniki
planowanie osiąganie celów marzeń sukces

Ciekawy e book ,choć może nie zaskakujący.Generalnie rzecz się sprowadza jak zwykle do kartki i długopisu,czyli najpierw określamy cel, a potem planujemy drogę do sukcesu ..Przy tym oczywiście myślimy pozytywnie:)
Jeśli potrzebujecie czegoś co Was zagrzeje do boju , to polecam ,zwłaszcza że e-book jest darmowy :)

Polecam! Bardzo dobry ebook dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Daje motywującego kopniaka, pobudza do działania, a także podpowiada jak skutecznie formułować cele.

• Ebook
  • Posiadane e-booki
  • 2016
  • 2016
  • Psychologia, rozwój osobisty, motywacja
  • 2015

Dodaj cytat z książki Podążaj za marzeniami