Podążaj za marzeniami

Złote Myśli
2009-01-01
2009-01-01
34 min.
planowanie osiąganie celów marzeń sukces

Opis planowania wg metody SMART można razem z przykładami rozpisać na 3 stronach, a nie 30.

Ciekawy e book ,choć może nie zaskakujący.Generalnie rzecz się sprowadza jak zwykle do kartki i długopisu,czyli najpierw określamy cel, a potem planujemy drogę do sukcesu ..Przy tym oczywiście myślimy pozytywnie:)
Jeśli potrzebujecie czegoś co Was zagrzeje do boju , to polecam ,zwłaszcza że e-book jest darmowy :)

Polecam! Bardzo dobry ebook dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Daje motywującego kopniaka, pobudza do działania, a także podpowiada jak skutecznie formułować cele.

Dodaj cytat z książki Podążaj za marzeniami