Żywe jedzenie, albo dlaczego krowy są drapieżnikami

Paweł Sebastjanowicz Wydawnictwo: Twoja Droga do Wolności poradniki
Живая еда или почему коровы хищники
poradniki
Lyubov Santkiewicz
Witarianizm weganizm surowy weganizm raw food

Genialnie opisuje I tłumaczy procesy trawienne, odczarowuje wszystkie terminu typu detoks, złogi pokarmowe, oczyszczanie wątroby etc.
Łatwo się czyta jednym tchem mimo że pojawia się dużo teorii.

Świetna

Rewelacyjna i rzetelna książka. Odpowiada również na pytanie skąd b12 u kogoś kto nie jada produktów odzwierzęcych (na końcu są źródła i linki do badań).
Pięknie napisane! Polecam! WItarianizm jest dla wszystkich. Prosto z natury!

Duża motywacja do najlepszej zmiany swojego życia poprzez odpowiednie odżywianie. "Must have" w każdym domu zamiast encyklopedii zdrowia! :)

Zapoczątkowało mój witarianizm, świetna

Książka, która odpowiada na wszystkie pytania stawiane przez początkujących witarian. Tłumaczy ona pojęcie, którego współczesna medycyna nie wyjaśnia dokładnie – czyli to, w jaki sposób odbywa się trawienie w organizmie człowieka. Autor doskonale wyjaśnia, dlaczego najlepszym dla człowieka sposobem odżywiania się jest spożywanie wyłącznie surowych pokarmów roślinnych.

• Zdrowie
  • Chcę w prezencie