Żywe jedzenie, albo dlaczego krowy są drapieżnikami

Okładka książki Żywe jedzenie, albo dlaczego krowy są drapieżnikami
Paweł Sebastjanowicz Wydawnictwo: Twoja Droga do Wolności poradniki
poradniki
Живая еда или почему коровы хищники
Twoja Droga do Wolności
2013-01-01
2013-01-01
Lyubov Santkiewicz
Witarianizm weganizm surowy weganizm raw food

Każdy powinien przyczytać tę biblię wiedzy na temat procesów naszego ciała. Ta książka powinna trafić do szkół i pozwolić ludziom odkryć jak na prawdę możemy żyć i się czuć. Niesamowita, szczerze polecam każdemu kto ma ochotę na milion razy bogatsze i szczęśliwsze życie! :)

Książka, która odpowiada na wszystkie pytania stawiane przez początkujących witarian. Tłumaczy ona pojęcie, którego współczesna medycyna nie wyjaśnia dokładnie – czyli to, w jaki sposób odbywa się trawienie w organizmie człowieka. Autor doskonale wyjaśnia, dlaczego najlepszym dla człowieka sposobem odżywiania się jest spożywanie wyłącznie surowych pokarmów roślinnych.

Zapoczątkowało mój witarianizm, świetna

Zapoczątkowało mój witarianizm, świetna

Duża motywacja do najlepszej zmiany swojego życia poprzez odpowiednie odżywianie. "Must have" w każdym domu zamiast encyklopedii zdrowia! :)

Rewelacyjna i rzetelna książka. Odpowiada również na pytanie skąd b12 u kogoś kto nie jada produktów odzwierzęcych (na końcu są źródła i linki do badań).
Pięknie napisane! Polecam! WItarianizm jest dla wszystkich. Prosto z natury!

Pięknie napisane! Polecam! WItarianizm jest dla wszystkich. Prosto z natury!

Świetna

Świetna

Genialnie opisuje I tłumaczy procesy trawienne, odczarowuje wszystkie terminu typu detoks, złogi pokarmowe, oczyszczanie wątroby etc.
Łatwo się czyta jednym tchem mimo że pojawia się dużo teorii.

Łatwo się czyta jednym tchem mimo że pojawia się dużo teorii.

Jedna z najlepszych książek jakie w życiu przeczytałam

Jedna z najlepszych książek jakie w życiu przeczytałam

Dodaj cytat z książki Żywe jedzenie, albo dlaczego krowy są drapieżnikami