Żywe jedzenie, albo dlaczego krowy są drapieżnikami

Okładka książki Żywe jedzenie, albo dlaczego krowy są drapieżnikami Paweł Sebastjanowicz
Okładka książki Żywe jedzenie, albo dlaczego krowy są drapieżnikami
Paweł Sebastjanowicz Wydawnictwo: Twoja Droga do Wolności poradniki
poradniki
Живая еда или почему коровы хищники
Twoja Droga do Wolności
2013-01-01
2013-01-01
Lyubov Santkiewicz
Witarianizm weganizm surowy weganizm raw food

Jedna z najlepszych książek jakie w życiu przeczytałam

Jedna z najlepszych książek jakie w życiu przeczytałam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Każdy powinien przyczytać tę biblię wiedzy na temat procesów naszego ciała. Ta książka powinna trafić do szkół i pozwolić ludziom odkryć jak na prawdę możemy żyć i się czuć. Niesamowita, szczerze polecam każdemu kto ma ochotę na milion razy bogatsze i szczęśliwsze życie! :)

Świetna

Świetna

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rewelacyjna i rzetelna książka. Odpowiada również na pytanie skąd b12 u kogoś kto nie jada produktów odzwierzęcych (na końcu są źródła i linki do badań).
Pięknie napisane! Polecam! WItarianizm jest dla wszystkich. Prosto z natury!

Pięknie napisane! Polecam! WItarianizm jest dla wszystkich. Prosto z natury!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Duża motywacja do najlepszej zmiany swojego życia poprzez odpowiednie odżywianie. "Must have" w każdym domu zamiast encyklopedii zdrowia! :)

Zapoczątkowało mój witarianizm, świetna

Zapoczątkowało mój witarianizm, świetna

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Genialnie opisuje I tłumaczy procesy trawienne, odczarowuje wszystkie terminu typu detoks, złogi pokarmowe, oczyszczanie wątroby etc.
Łatwo się czyta jednym tchem mimo że pojawia się dużo teorii.

Łatwo się czyta jednym tchem mimo że pojawia się dużo teorii.

• Zdrowie
  • Kindle
  • Weganizm
  • Chciałabym mieć

Dodaj cytat z książki Żywe jedzenie, albo dlaczego krowy są drapieżnikami