Rachunkowość finansowa w przykładach według ustawy o rachunkowości i MSR

Okładka książki Rachunkowość finansowa w przykładach według ustawy o rachunkowości i MSR
Irena OlchowiczAgnieszka Tłaczała Wydawnictwo: Difin Seria: Vademecum Rachunkowości biznes, finanse
biznes, finanse
Vademecum Rachunkowości
Difin
2005-01-01
2005-01-01

Okładka książki Rachunkowość podatkowa. Analiza w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych Marcin Jamroży, Irena Olchowicz
Ocena 0,0
Rachunkowość p... Marcin Jamroży, Ire...
Okładka książki Sprawozdawczość finansowa według krajowych i międzynarodowych standardów Irena Olchowicz, Agnieszka Tłaczała
Ocena 6,0
Sprawozdawczoś... Irena Olchowicz, Ag...