Okładka książki Nadawca i adresat w języku japońskim; W kręgu semiotyki kulturowej i pragmatyki komunikacji
Bartosz T. Wojciechowski Wydawnictwo: Seria: Literatura, język i kultura Japonii językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Literatura, język i kultura Japonii
2011-01-01
2011-01-01
japonia język japoński
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Orientalia Commemorativa Adam Bieniek, Romuald Huszcza, Anna Krasnowolska, Iwona Król, Halina Marlewicz, Barbara Michalak-Pikulska, Anna Nitecka, Krzysztof Olszewski, Kinga Paraskiewicz (Maciuszak), Marek Piela, Marzanna Pomorska, Jadwiga Pstrusińska, Ewa Siemieniec-Gołaś, Lidia Sudyka, Aleksandra Szczechla, Bartosz T. Wojciechowski, Andrzej Zaborski
Ocena 9,0
Orientalia Com... Adam Bieniek, Romua...