Nowe ślady Pitagorasa. Książka o matematyce

BTC
matematyka ślady Pitagorasa bogdan miś Pitagoras
informatyka, matematyka
matematyka ślady Pitagorasa bogdan miś Pitagoras

Pełną wersję książki można bezpłatnie pobrać z oficjalnego i legalnego źródła pod poniższym odnośnikiem:

2039

Na półkach: , , , ,

Autor wielki fan książek Szczepana Jeleńskiego, dokonał kontynuacji książki (Sz. Jeleński - Śladami Pitagorasa). Jako uhonorowania, pracy i wkładu w popularyzację Matematyki w Polsce. Książki Jeleńskiego były wznawiane co kilkanaście lat od ok. 1920 do 1998 roku.

Sama książka, Bogdana Misia - Nowe Ślady Pitagorasa, była dostępna za darmo w formie ebooka. Gorąco polecam,...

Dyskusje

• Matematyka