Martynka. Zaczynam czytać z Martynką. Zaginiony piesek

Okładka książki Martynka. Zaczynam czytać z Martynką. Zaginiony piesek
Gilbert DelahayeLiliana Fabisińska Wydawnictwo: Papilon Seria: Zaczynam czytać z Martynką literatura dziecięca
37 str. 37 min.
literatura dziecięca
Zaczynam czytać z Martynką
Martine a perdu son chie
Papilon
2011-01-01
2011-01-01
37 min.
Liliana Fabisińska
nauka czytania pierwsze czytanki

Okładka książki Martynka poznaje świat. Zbiór opowiadań Wanda Chotomska, Gilbert Delahaye
Ocena 7,2
Martynka pozna... Wanda Chotomska, Gi...
Okładka książki Martynka. Zaczynam czytać z Martynką. Nowa koleżanka Gilbert Delahaye, Liliana Fabisińska, Marcel Marlier
Ocena 6,9
Martynka. Zacz... Gilbert Delahaye, L...
Okładka książki Martynka w domu Wanda Chotomska, Gilbert Delahaye
Ocena 7,0
Martynka w domu Wanda Chotomska, Gi...

Bardzo fajna pozycja ! Synek sam przeczytał i bardzo mu się podobała historia.

Bardzo fajna pozycja ! Synek sam przeczytał i bardzo mu się podobała historia.

Wszyscy zachwycają się serią "Martynka". Ja jakoś nie zauważyłam aby była taka cudowna.

Dodaj cytat z książki Martynka. Zaczynam czytać z Martynką. Zaginiony piesek