Wiersze na Boże Narodzenie

Okładka książki Wiersze na Boże Narodzenie
Dorota GellnerDorota Rewerenda Młynarczyk Wydawnictwo: Wilga literatura dziecięca
48 str. 48 min.
978-83-259-0367-1
Boże Narodzenie Wigilia Gellner Wilga wiersze bajki dzieci prezent

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

ja, moje dzieci, dziadkowie, teściowie, przyjaciele i znajomi- wszyscy, wszyscy znamy jej bajki i wiersze na pamięć i uwielbiamy je, a zwłaszcza dzieci. Są świetne. chciałabym mieć dar takiego pisania :)Polecam wszystkim i dużym i małym!

Dodaj cytat z książki Wiersze na Boże Narodzenie