Pokolenie J8. Jarocin '80-'89

2011-07-27
2011-07-27
Festiwal w Jarocinie album

więcej Więcej

Jeśli ktoś chce poczytać o festiwalu w Jarocinie powinien w pierwszej kolejności sięgnąć po tę pozycję. Jest to skarbnica wiedzy oraz fotografii. Książka jest tylko i wyłącznie o latach osiemdziesiątych z krótką informacją o latach dziewięćdziesiątych, krótkim zarysem dalszych losów jarocińskiego festiwalu, wzmianką. Pozycja ta jest niezłą gratką dla wszystkich, którzy...

• Muzyka
  • Chcę w prezencie
  • Mgr
  • Od K.
  • Biografie muzyków, etc.

Dodaj cytat z książki Pokolenie J8. Jarocin '80-'89