Sprawca rzeczywistości

Okładka książki Sprawca rzeczywistości
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 6) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 6)
Hartigrama
2011-03-01
2011-03-01
Marcin Pracki
samorealizacja sekret

Na półkach: , , , ,

Na temat technik wykorzystywania Transerfingu napisane zostało już naprawdę wszystko. Mimo to autor serii cały czas otrzymywał od swoich czytelników masę pytań i wątpliwości odnośnie tego, jak to wszystko zastosować w praktyce. Postanowił więc zebrać najczęściej pojawiające się problemy i niejasności oraz zamieścił je w szóstym tomie, tak aby każdy mógł jeszcze lepiej zobrazować sobie czym jest ważność, jak działają wahadła i co przeszkadza w dążeniach do celu w życiu codziennym.
Jak znaleźć swój cel i urzeczywistnić zamiar, gdy pomimo prób wciąż brakuje energii i chęci do życia? I na to pytanie przedstawiona została pewna rada, jednak z pewnością nie przypadnie ona do gustu wielu wiernym czytelnikom (mimo że jest to po prostu sugestia i wyjście dla opornych).
Bardzo dobre rozszerzenie i ugruntowanie wiedzy, choć tak naprawdę do kreowania swojego życia pozostaje już tylko praktyka.

W tej części autor odpowiada czytelnikom na pytania związane z praktycznym zastosowaniem transerfingu w życiu.Spora część książki poświęcona jest podniesieniu własnej energetyki przez odżywianie i świadome dbanie o swoje ciało.

książka jest prosta, kolejna odsłona transerfingu. Czytając ją, odpowiedzi autora na listy czytelników (podróżników, testujących metody) czuję się o wiele lepiej, wolny, odcięty od wiążących nitek emocjonalnych. Bardzo polecam całą serię, jest metafizyczna co może niektórych na początku odstraszyć, ale na prawdę warto, jeśli chce się poprawić swoją relację ze światem!! jedna z najlepszych serii książek ever

Dodaj cytat z książki Sprawca rzeczywistości